LTO100F51001FTE3
MFR.Part #
LTO100F51001FTE3
JLCPCB Part #
C3395049
Description
-55℃~+175℃ 100W 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS