LTO100F35000JTE3
MFR.Part #
LTO100F35000JTE3
JLCPCB Part #
C3434948
Description
-55℃~+175℃ 100W 3.5kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS