LTO050F25R00KTE3
MFR.Part #
LTO050F25R00KTE3
JLCPCB Part #
C3355810
Description
-55℃~+155℃ 25Ω 50W Thick Film Resistor ±10% ±150ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS