RNC50J7061FSB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50J7061FSB14
JLCPCB Part #
C1440782
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 7.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors