LTO050F22000FTE3
MFR.Part #
LTO050F22000FTE3
JLCPCB Part #
C3376335
Description
-55℃~+150℃ 2.2kΩ 50W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS