LPS0800H1000JB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
LPS0800H1000JB
Description
100Ω 800W ±150ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS