Y1508576R000BR0L
MFR.Part #
Y1508576R000BR0L
JLCPCB Part #
C1495282
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 576Ω 600mW Metal foil resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS