LH1501BAB
MFR.Part #
LH1501BAB
JLCPCB Part #
C1558828
Package
SMD-6P
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Closed: 1B (SPST-NC) 1.26V 150mA 1ms 20Ω 2ms 3.75kV 350V 50mA 550mW AC,DC SMD-6P Solid State Relays (MOS Output) ROHS