CPR20560R0JE10
MFR.Part #
CPR20560R0JE10
JLCPCB Part #
C1485785
Description
-65℃~+225℃ 20W 560Ω Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS