KP1836415125
MFR.Part #
KP1836415125
JLCPCB Part #
C3797036
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+100℃ 400V、1.25kV ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS