KP1836215125
MFR.Part #
KP1836215125
JLCPCB Part #
C3787595
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 1.5nF 400V、1.25kV ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS