KP1836410104
MFR.Part #
KP1836410104
JLCPCB Part #
C3811559
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+100℃ 100nF 350V、1kV ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS