Y1447400K000T9L
MFR.Part #
Y1447400K000T9L
JLCPCB Part #
C1493123
Description
-55℃~+125℃ 2W 400kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS