FKP2O103301D00JI00
MFR.Part #
FKP2O103301D00JI00
JLCPCB Part #
C20414239
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 250V 330pF ±5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS