KP1830139013R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
KP1830139013R
JLCPCB Part #
C3790560
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 390pF 63V、100V ±2.5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS