KP1830210011W
MFR.Part #
KP1830210011W
JLCPCB Part #
C3791715
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 1nF 63V、100V ±1% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS