K474Z20Y5VF5UH5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
K474Z20Y5VF5UH5
JLCPCB Part #
C1631294
Package
Plugin,P=5mm
Description
-20%~+80% 470nF 50V 5mm Y5V 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS