RCE5C2E472J1K1H03B
MFR.Part #
RCE5C2E472J1K1H03B
JLCPCB Part #
C20045383
Package
Plugin,P=5mm
Description
250V 4.7nF C0G、NP0 ±5% Plugin,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS