K121J15C0GK53L2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
K121J15C0GK53L2
JLCPCB Part #
C1627444
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
120pF 2.5mm 200V C0G ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS