K104K20X0UK63H5H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
K104K20X0UK63H5H
JLCPCB Part #
C3690867
Package
Plugin,P=5mm
Description
100nF 200V 5mm ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS