ISC1812RQ271K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ISC1812RQ271K
JLCPCB Part #
C6061699
Package
1812
Description
101mA 270uH 6.9Ω ±10% 1812 Power Inductors