ISC1812RQ102K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ISC1812RQ102K
JLCPCB Part #
C7290514
Package
1812
Description
16Ω 1mH 66mA ±10% 1812 Power Inductors