Y0012262K144A9L
MFR.Part #
Y0012262K144A9L
JLCPCB Part #
C1492001
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 262.144kΩ ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS