ISC1812ES561J
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ISC1812ES561J
JLCPCB Part #
C6280294
Package
1812
Description
10.5Ω 560uH 82mA ±5% 1812 Power Inductors ROHS