ISC1812ES1R5J
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ISC1812ES1R5J
JLCPCB Part #
C1334220
Package
1812
Description
1.5uH 400mΩ 418mA ±5% 1812 Power Inductors ROHS