ISC1812BN271K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ISC1812BN271K
JLCPCB Part #
C1335059
Package
1812
Description
101mA 270uH 6.9Ω ±10% 1812 Power Inductors