ISC1210ER180K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ISC1210ER180K
JLCPCB Part #
C6061679
Package
1210
Description
155mA 18uH 2.7Ω ±10% 1210 Power Inductors ROHS