ISC1210EB10NK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ISC1210EB10NK
JLCPCB Part #
C1334638
Package
1210
Description
100mΩ 10nH 810mA ±10% 1210 Power Inductors ROHS