CRCW25124M30FKEG
MFR.Part #
CRCW25124M30FKEG
JLCPCB Part #
C2125726
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 4.3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS