IRFR010TRLPBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IRFR010TRLPBF
JLCPCB Part #
C727630
Package
DPAK
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10nC@10V 200mΩ@10V 250pF 25W 4V 50V 8.2A DPAK MOSFETs ROHS