IRF24ER4R7K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IRF24ER4R7K
JLCPCB Part #
C1333130
Package
Plugin,D3xL7mm
Description
350mΩ 4.7uH 40@7.96MHz 45MHz 530mA Color Band Inductor ±10% 插件,D3xL7mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS