IMS05ST6R8K
MFR.Part #
IMS05ST6R8K
JLCPCB Part #
C19594094
Description
1.02Ω 280mA 50@7.9MHz 55MHz 6.8uH ±10% Plugin,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS