IMS05ST1R0J
MFR.Part #
IMS05ST1R0J
JLCPCB Part #
C19429957
Description
1.07A 140MHz 1uH 44@25MHz 70mΩ ±5% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS