9250-226-RC
MFR.Part #
9250-226-RC
JLCPCB Part #
C19602726
Description
17mA 22mH 250kHz 274Ω 27@79kHz ±10% Plugin,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS