IMS05BH5R6K
MFR.Part #
IMS05BH5R6K
JLCPCB Part #
C19329322
Description
335mA 44@7.9MHz 5.6uH 65MHz 720mΩ ±10% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS