IMS05BH2R2K
MFR.Part #
IMS05BH2R2K
JLCPCB Part #
C19611685
Description
100MHz 190mΩ 2.2uH 44@7.9MHz 650mA ±10% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS