IMC1812RV15NM
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1812RV15NM
JLCPCB Part #
C5657367
Package
1812
Description
15nH 200mΩ 450mA ±20% 1812 Power Inductors