IMC1812RQ2R7K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1812RQ2R7K
JLCPCB Part #
C1334105
Package
1812
Description
2.7uH 370mA 750mΩ ±10% 1812 Power Inductors