IMC1812EB151J
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1812EB151J
JLCPCB Part #
C1335421
Package
1812
Description
105mA 150uH 9Ω ±5% 1812 Power Inductors ROHS