IMC1210BN33NM
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1210BN33NM
JLCPCB Part #
C1334829
Package
1210
Description
240mΩ 33nH 540mA ±20% 1210 Power Inductors