IMC1008ERR10J
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1008ERR10J
JLCPCB Part #
C2044362
Package
1008
Description
100nH 180mΩ 1A Wirewound Inductor ±5% 1008 Power Inductors ROHS