ILSB1206ER8R2K
MFR.Part #
ILSB1206ER8R2K
JLCPCB Part #
C2048755
Description
25mA 30MHz 45@4MHz 8.2uH 900mΩ ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS