ILHB0805ER601V
MFR.Part #
ILHB0805ER601V
JLCPCB Part #
C845118
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1 100mΩ 2A 600Ω@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS