ILC0603ER1N8S
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ILC0603ER1N8S
JLCPCB Part #
C6276145
Package
0603
Description
1.8nH 100mΩ 300mA 6GHz 8@100MHz 0603 Inductors (SMD) ROHS