IHSM7832PJ102L
MFR.Part #
IHSM7832PJ102L
JLCPCB Part #
C1336349
Package
SMD,7.2x21.3mm
Description
1mH 2.42Ω 210mA ±15% SMD,7.2x21.3mm Power Inductors