IHSM5832ER271L
MFR.Part #
IHSM5832ER271L
JLCPCB Part #
C1335935
Package
SMD,7.2x16.3mm
Description
1.27Ω 270uH 430mA ±15% SMD,7.2x16.3mm Power Inductors ROHS