IHSM7832ER271L
MFR.Part #
IHSM7832ER271L
JLCPCB Part #
C1335890
Package
SMD,21.3x8.1mm
Description
270uH 400mA 599mΩ ±15% SMD,21.3x8.1mm Power Inductors ROHS