Y11724K99000T0W
MFR.Part #
Y11724K99000T0W
JLCPCB Part #
C4163553
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.99kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount