IHM2PM151K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHM2PM151K
JLCPCB Part #
C17598690
Package
Plugin,25.4x12.7mm
Description
150uH 2.7A 210mΩ ±10% 插件,25.4x12.7mm Power Inductors ROHS