IHM2EB102K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHM2EB102K
JLCPCB Part #
C1336693
Package
Plugin,25.4x12.7mm
Description
1.4Ω 1A 1mH ±10% 插件,25.4x12.7mm Power Inductors ROHS